Türkçe           English           France           Germany          Rusia           Spain

ANA ARI ÜRETİMİ  VE ANA ARI SATIŞI| SERTİFİKALI
ANASAYFA                                                 VİDEOLAR                                                     ANKETLER                                                     RSS KAYNAĞI                                                     İLETİŞİM

:::::::::( e- market ):::::::::

::: ( Ziyaretci Bilgileri ) :::

.

Arı Satışı (Çerceve arı)

--------- Kraliçe arı------------

İşçi Arı


Ana Arı| Ana Arı Fiyatları

Ana Arı| Ana Arı Fiyatları

Tarih 27 Aralık 2017, 17:34 Editör

Fiyatlarımız her tür için tek fiyat 30 tl +Ana arılarımız yumurtlama garantilidir. Nakliye sırasında ölenler, sakatlanan ana arıların yumurtlama sorunu yaşayan ana arıların yerine yenilerini göndermekteyiz. Mustafa simsek 0532 5166938

             

         Saygıdeğer meslektaşlarım, ana arılarınız kargoya verilmeden bölme işlemi yapmayınız.


             Bizlerin kontrolü dışında gelişen yağmur , kapalaı hava ana arı sevkkiyatımızı olumsuz etkileye bilir.
             Bu, Sebepten dolayı ana arı toplanmaya bilir veya ana arıların yumurtlama sorunları  karşımıza çıkmaktadır.
            Bu manada  sizlerde taktir edersiniz ki ana arı sevkiyatı kısa süreliğine kesintiye uğrayacaktır.
             siz meslektaşlarımızın mağdur olmaması için münkün ise ana arılarınız yola çıkmadan kolonilerinizde her hangi bir işlem yapmamanız önemle rica olunur. Ayrıca Mümkün olduğu en kısa sürede  zafında gönderilen ana arılarınızı kargo şübesinden almaya özen gösteriniz.
             Hava sıcak ise bir peçeteyi ıslatarak bir kaç damla su damlatarak arıların susuzuluğunu  gideriniz.
              Kafes içerisindeki arılarınızı taşıma esnasında araba camının önüne torpidonun üzerine yada doğrudan güneş alacak ortamlara bırakmamaya özen gösteriniz. Arılarınızın ölümüne sebebiyet vere bilirsiniz.Arılarınızı doğrudan güneş almayan gölge bir ortamda hava ceryanına mağruz bırakmadan  taşıtaşıyınız.
                Bölgenize uygun ırk seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol ana arı, belfast ana arı, kafkas ana arı, anadolu ana arı, italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir.Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir.Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz.Karniyol ana arı ve belfast ana arıları daha çok orta ana dolu iklimlerine uyum gösterirken kafkas ana arı rakımı 1400 m. üzerinde olan coğrafyalarda daha başarılıdır.İtalyan ana arılar yazın sıcak kışın ise  ılıman  bölgelerde geçirmesi gerekir. Arı dostları olarak;                     BİZDE BUKONUDA MÜŞTERİLERİMİZİ BİLİÇLENDİRİLMEYİ GÖREV BİLDİK
      Ana arı fiyatları konusunda çok yüksek afaki fiyatlara ana arı satışı yapan kişiler ve firmalar bulunmakla beraber, Çok düşük kalitesiz yeterince özen gösterilmeden döllü dölsüz olanlarda satışların apıldığı aşikardır. halbuki Arıcılar bu memleketin en fedekar insanlarıdır, gece gündüz demeden bir barakanın içerisinde dağda taşta zehirli vahsi hertürlü muzur canlıya karsı rızıklarını kazanmak için memleketimizin canlı neferleridir. bumanada bu  insanlar herzaman   istismar kokusu olmuştur.Her ürünün bir üretim maliyeti ve makul kâr oranı vardır.Arıcılarımız kendilerini istismar ettirmemelidir. arı ırklarından  Kafkas ana arı alırken mutlaka bulunduğunuz coğrafyanın rakımını  göz önğünde bulundurmalısınız.Kafkas ana arıyı daha çok 1400 rakımının üzeindeki arıcılarımıza tavsiye ederiz. Bunun yanısıra orta Anadolu'da çalışıpta başarılı olduğunu söyleyen arıcılarımız mevcut isede biz tavsiye etmiyoruz. İtalyan ana arı ise sahil kesiminde kışlatan herkes kullanabilir. Belfast ve  karniyol orta Anadolu arıcılarından rağbet görmektedir. 
               Arıcılık ile ilgili
her türlü soru ve sorununuzda bizi saat sınırlaması olmaksızın araya bilirsiniz.

Arı dostlatı olarak biz Sizlere hizmet vermek için buradayız.
                Ana arıların kafeslerini kovan içerisindeki iki numaralı çerçevenin,zemin dibini kovan arka kısmına sıfır kösesini kafes büyüklüğünde kesiniz,ve kek ünütesi uçuş tahtasına  bakacak sekilde yerleştiriniz.
              12-18 saat  bu şekilde beklesin. Ana arıları asla siz çıkarmayınız. Kapağı açılmış keki yiyerek arılar kendileri ana arıyı kafesten çıkarmalıdır. Sizin müdahale etmeniz halinde büyük bir ihtimal ile ana arı red edilerek öldürülecektir.

Kafkas ana arı, belfast anhttps://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=EV0_WIf7EKje8gfIq4_4Aw&gws_rd=ssl#q=Ana+Ar%C4%B1%7C+Ana+Ar%C4%B1+Fiyatlar%C4%B1a arı, karniyol ana arı,ana arı satışı,ana arı fiyatları,kafkas ana arı satışı,karniyol ana arı satışı,belfast ana arı satışı,italyan ana arı, italyan ana arı satışı,ana arı fiyatları.

Belfast ana arı ile ilgili bilgiler. Belfast ana arı fiyatları yükseliyor mu?. Belfast ana arı satışı tarzında yazılar. 

Kafkas ana arı hakkında bilgiler. Kafkas arı fiyatları uygun olabilir. Kafkas ana arı satışı ile benzer makaleler.

Karniyol Ana Arı içerikli bilgiler. Karniyol ana arı fiyatları makul mu?. Karniyol ana arı satışı şeklinde metinler.


Bu haber 37206 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Anadolu Ana Arısı | Üretimi | Satışı

Arıcılık Takvimi

Arıcılık Takvimi arıcılık ilaçlama takvimi-arıcının takvimi-arıcılık mevsimi-bal hasadı hangi ayda yapılır-arıcılık bilgileri-mayıs ...

ANA ARI ÜRETİMİ

ANA ARI ÜRETİMİ BAL ÜRETİM İŞLETMELERİNİN İÇİNDE ANA ARI ÜRETİMİ.?

Siparişver
Canlı destek


Arıcılık El Kitabı (e-kitap)

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

HANGİ IRK ARI İLE ÇALIŞILMALI.?
Tüm Anketler

.......Erkek Arı.......Arılar Hakkında Detaylı Bilgiler15 Ocak 2018

........ANA ARI......

Queen bee production | Queen bee sale | Certified


Türkiye nin en kaliteli Arıcılık, araştırma geliştirme merkezi Dünyada Bulunan Arı Irklarını Ülkemizde arıcılık sektörünün hızlı gelişimini sağlamak ve Anadolu arıları başta olmak üzere - Karniyol ana arı satışı - Kafkas ana arı satışı - İtalyan ana arı satışı - Belfast ana arı satışı - Buckfast ana arı satışı - Anadolu ana arı satışı - Yığılca ana arı satışı - Muğla ana arı satışı - Damızlık Karniyol ana arı satışı - Damızlık Kafkas ana arı satışı - Damızlık İtalyan ana arı satışı - Damızlık Belfast ana arı satışı - Damızlık Buckfast ana arı satışı - Damızlık Anadolu ana arı satışı - Damızlık Yığılca ana arı satışı - Damızlık Muğla ana arı satışı - üretimi ve arı satışı yapmaktayız . Ülkemizde de farklı ırkların Adaptasyonunu sağlamak için siz arıcıların hizmetindeyiz. Bizleri güvenle tercih edebilirsiniz Her Irktan,cinsten Ana Arımız mevcuttur.