Türkçe           English           France           Germany          Rusia           Spain

ANA ARI ÜRETİMİ  VE ANA ARI SATIŞI| SERTİFİKALI
ANASAYFA                                                 VİDEOLAR                                                     ANKETLER                                                     RSS KAYNAĞI                                                     İLETİŞİM

:::::::::( e- market ):::::::::

::: ( Ziyaretci Bilgileri ) :::

.

Arı Satışı (Çerceve arı)

--------- Kraliçe arı------------

İşçi Arı


Arı satışı | Arı Satıcıları

Arı satışı | Arı Satıcıları

Tarih 10 Haziran 2017, 23:24 Editör

Sitemizde benzer Konular:1 kovan arı fiyatı,2 el arı kovanı,satılık paket arı,satılık ana arı,satılık arı hayvanlar ilanları,satılık polen tuzaklı arı kovanı,termo arı kovanı fiyatları,arı kovanı imalatıana arı satışı,paket arıcılık arı satışı,ankara kazan ana arı satışı
yığılca ana arı satışı,arı satış ilanları,karniyol ana arı satışı,saf karniyol ana arı satışı,sahibinden arı satışı,arı otu tohumu satışı.


Arıdostları olarak ,arı satışı
konusunda 25 yıldır yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda her geçen gün daha iyi yapmaya ve kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz.

 Arı ve Kraliçe arı satanlar olarak sektörün öncülerinden olup, arıcılık alanında yeni gelişmeler ile bölğelere göre eniyi adapde olan arı ırklarını üretmeye devam ediyoruz.

arı dostları hazırladığımız arı ırklarını Türkiye’nin bir çok iline teslimat yapmaktayız.

 Sizlerde arı satın almak istiyorsanız sitemizde bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Arılarımız kovanlı ve kovansız olarak satışını yapmaktayız.  arılarımız hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse şu şekildedir;  arımız 5-7-9 çerçeveli plastik ve ahşap kovanlarda oluyor ve bu kovanları 8-10 çerçeve alacak şekilde ayarlıyoruz.

Kovanlarımız avrupa standartlarındadır, 10 çerçeveliktir.

        Ana arısı ise istemiş olduğunuz arının ırkından olan bir o yılın ana arılarıdır. Analar her yıl değişmektedir.

2017 Nisan ayında alacağınız ana arı 2016 yılının en son ayındaki ana arıdır.


 Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. kovanlı  Arı: 9 çerçeveli olarak satın almış olduğunuz bu arımızda 7-8 çerçeve yavrulu olup, son 1 ve 2 çerçevesi ise günlü yumurtalı olmaktadır. FİYAT: 330 TL

(Sıfır Arı Kovanı): Bu paket arımız çerçeveli normal kovanlarda olup, tek katlı ve çift katlı olarak fiyatları değişmektedir.

 Aynı zamanda üretimi yapmış olduğumuz arı kovanların tabanları plastik kovanlarda bulunmakta olup, fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Kovanlarımız standart kovanlardır ve Türkiye’nin her köşesindeki çerçeve ve kovanlar ile uyumludur.

Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarında olmaktadır. Kovan ile almak isteyen müşterilerimiz bu paketi seçebilir ve daha sonrasında kovan almak işi ile uğraşmazlar. Arının özellikleri olarak yukarıda belirttiğimiz şekildedir, buradaki tek fark kovanlı olmasıdır.

5 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı  Arı:  FİYAT: 290 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var) 7 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı  Arı: FİYAT: 340 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var) 9 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı  Arı: FİYAT: 390 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var) Yukarıda yazılı olan tek

katlı sıfır kovanlar için belirlemiş olduğumuz fiyatlardır. Aynı zamanda müşterilerimiz tek katlı kovanı katı ile birlikte yani üstlüğü ile istiyorlarsa aşağıda şekilde fiyatlar geçerli olacaktır.

5 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı   Arı: FİYAT: 330 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var) 7 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı     Arı: FİYAT: 380 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var) 9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı     Arı: FİYAT: 430 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

KOVANLI ARI 3 (İkinci El Arı Kovanı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, sadece kovan sıfır değildir. İkinci el olarak vermiş olduğumuz kovanlar 1 yıllıktan tutun 4-5 yıllık olanlarda vardır. Kovanlar yine sağlam ve dayanıklıdır. Sizin işinizi uzun yıllar görecektir.

Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. 5 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı Arı:  FİYAT: 260 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.) 7 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı  Arı: FİYAT: 310 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.) 9 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı  Arı: FİYAT: 360 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

Yukarıda bulunan bilgiler her yıl ve yılın belirli tarihlerde sezona göre farklılık gösterebilmektedir. Her zaman güncel fiyat ve ilanlarımızın olduğu SATILIK ARI sayfasını ziyaret ediniz lütfen. Aynı zamanda yukarıda bulunan arı ırklarını seçerken bölgenizde bulunan usta arıcılardan destek alarak bölgenizde hangi arının iyi olduğunu öğrenin ve ona göre arı ırkı tercih ediniz. Her arı ırkının, her bölgede faydalı ve verimli olmayacağını unutmayın.

50 Adet ve üzeri alımlarda %20 özel indirim uygulanmaktadır.

Bu haber 2820 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Karniyol Ana Arı | Üretimi | Satışı

Karniyol Ana Arı Satışı-Karniyol Arıları

Karniyol Ana Arı Satışı-Karniyol Arıları Karniyol ile ilgili olarak sunları sitemizde bulu bilirsiniz karniyol arı satışı,karniyol ana arı fiyatları,karniy...

Ana Arı Yetiştiriciliği

Ana Arı Yetiştiriciliği Ana Arı Yetiştiriciliği ile ilgili sitemizde bulunan belli başlı bilgiler aşağıda sıralanmıştır. ana arı yetiştirm...

Siparişver
Canlı destek


Arıcılık El Kitabı (e-kitap)

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

HANGİ IRK ARI İLE ÇALIŞILMALI.?
Tüm Anketler

.......Erkek Arı.......Arılar Hakkında Detaylı Bilgiler15 Ocak 2018

........ANA ARI......

Queen bee production | Queen bee sale | Certified


Türkiye nin en kaliteli Arıcılık, araştırma geliştirme merkezi Dünyada Bulunan Arı Irklarını Ülkemizde arıcılık sektörünün hızlı gelişimini sağlamak ve Anadolu arıları başta olmak üzere - Karniyol ana arı satışı - Kafkas ana arı satışı - İtalyan ana arı satışı - Belfast ana arı satışı - Buckfast ana arı satışı - Anadolu ana arı satışı - Yığılca ana arı satışı - Muğla ana arı satışı - Damızlık Karniyol ana arı satışı - Damızlık Kafkas ana arı satışı - Damızlık İtalyan ana arı satışı - Damızlık Belfast ana arı satışı - Damızlık Buckfast ana arı satışı - Damızlık Anadolu ana arı satışı - Damızlık Yığılca ana arı satışı - Damızlık Muğla ana arı satışı - üretimi ve arı satışı yapmaktayız . Ülkemizde de farklı ırkların Adaptasyonunu sağlamak için siz arıcıların hizmetindeyiz. Bizleri güvenle tercih edebilirsiniz Her Irktan,cinsten Ana Arımız mevcuttur.